Top

آبنبات

        

خرید رضایتمندانه، برای هریک از ما خریدی است که بعد از آن احساس شادی و سرزندگی داشته باشیم. برای کسب این شادی عوامل زیادی لازم است. مانند سهولت خرید، کالای با کیفیت، قیمت مناسب، برخورد مناسب و ارزشمند فروشنده، بسته بندی، هدیه و...  آبنبات؛ یکی از عواملی است که در فروشگاه طاها7 طراحی شده تا احساس شادی و سرزندگی مضاعف را در شما بعد از خرید فراهم نماید. آبنباتی که شما را شگفت زده خواهد کرد.

 


• از همین حالا شروع کنید و آبنبات جمع کنید!

  آبنبات چیست؟

آبنبات (یا بن خرید)، خود یک کالاست. با هر خرید ( بر اساس نوع کالا و میزان خرید)، معرفی دوستانتان، شرکت در مسابقات و برنامه های فروشگاه، پیگیری مطالب فروشگاه در اینستاگرام، روز تولدتان و... تعدادی آبنبات دریافت می کنید که از طریق پیام کوتاه، وایبر، واتس آپ، لاین، اینستاگرام... و... به اطلاع شما می رسد. با آب نبات ها می توانید خرید کنید، هزینه ارسالتان رایگان می شود، برایتان هدیه ارسال می شود، به دوستانتان آبنبات یا کالا هدیه بدهید و هر از گاهی هم به همراه خریدتان یک آبنبات چوبی واقعی از طاها7 هدیه بگیرید.

آبنبات طاها7، سه  نوع است:
1. آبنبات قرمز (با محدودیت زمانی)
2. آبنبات صورتی (بدون محدودیت زمانی)
3. آبنبات طلایی ویژه

1. آبنبات قرمز
این آبنبات، دارای محدودیت زمانی است، و از زمانی که به شما تعلق میگیرد می بایست در محدوده زمانی تعیین شده استفاده شود، در غیر اینصورت باطل می شود. از این آبنبات برای خرید، ارسال هدیه و تخفیف در هزینه ارسال میتوانید استفاده کنید. قابل واگذاری به دیگران نیست. ارزش هر آبنبات قرمز (1000تومان می باشد.)

2. آبنبات صورتی
این آبنبات محدودیت زمانی ندارد، یعنی شما هر تعداد که آبنبات صورتی به دست بیاورید، می توانید ذخیره کنید و در آینده به صورت یکجا یا بخشی از آن را استفاده نمایید. برای خرید، ارسال هدیه، رایگان نمودن هزینه ارسال قابل استفاده است. می توانید آن را به دیگران واگذار کنید.ارزش هر آبنبات صورتی (500 تومان می باشد.)

3. آبنبات ویژه
این آبنبات در دو صورت محدودیت زمانی و بدون محدودیت زمانی ارایه می گردد. برای خرید، هدیه، هزینه ارسال می توانید استفاده کنید. قابلیت واگذاری به دیگران را دارد.(ارزش هرآبنبات ویژه 5000تومان می باشد.)

 

  چگونه آبنبات بگیرم؟

راه های بسیاری در نظر گرفته ایم تا بتوانید با استفاده از آنها آبنبات جمع کنید. در ذیل به دو شیوه کلی اشاره می کنیم. اما این همه ماجرا نیست. و به مرور شگفت زده تر خواهید شد. این یعنی هر لحظه ممکن است در فروشگاه یا برنامه های تلفن همراه طرحی اطلاع رسانی شود که شما از طریق آن می توانیدآبنبات بیشتری دریافت کنید!

الف ـ خرید از فروشگاه
1. با هر خرید تعدادی آبنبات از ما میگیرید که به صورت کارت همراه محصول برایتان ارسال می گردد.
2. با معرفی دوستانتان به فروشگاه و در صورتی که خرید نمایند، آبنبات خواهید گرفت. و تا زمانی که فرد معرفی شده از فروشگاه خرید کند، برای شما آبنبات تعلق میگیرد.
3. برای خرید بالای 100هزارتومان، 3آبنبات ویژه هدیه میگیرید.
4. بعد از 7خرید، 5 آبنبات ویژه به شما تعلق میگیرد.

ب ـ حضور در برنامه های ارتباطی تلفن همراه
1. ابتدا شماره ایرانسل فروشگاه را در لیست تلفن گوشی همراهتان قرار دهید(شماره فروشگاه:09305537433)
2. اگر گوشی هوشمند دارید و اینترنت! ما را در اینستاگرام، وایبر، لاین و... دنبال کنید و در برنامه ها شرکت کنید. از این طریق می توانید آبنبات جمع کنید.
3. ممکن است در مناسبت های خاص برای دوستانتان پیام های فرهنگی، اجتماعی، تبریک و... ارسال کنید. اگر این پیام برای ما هم ارسال شود، به شما آبنبات تعلق میگیرد.
4. در صورتی که گوشی هوشمند ندارید یا تمایل به استفاده از برنامه های فوق را ندارید، می توانید با پیامک با ما در ارتباط باشید.
5. در اینستاگرام اگر عکس قرار داده و #طاها7 را در زیر آن قرار دهید، آبنبات خواهید گرفت. آیدی اینستاگرام: taha7ir
و...

 

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:
• آبنبات، امتیازیست ویژه که طاها7 جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
• آبنبات، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید. (یعنی نمیتوانید آن را بفروشید! یا در قبال آن تقاضای وجه داشته باشید)
• میزان دریافت آبنبات برای هر کالا و برنامه ای متفاوت بوده و از قبل در کنار آن ها درج شده است.
• آبنبات ها به 3 صورت محدود به زمان و بدون محدودیت زمانی  و ویژه می باشند.