Top
کرم نفیس (شوزا) زالو حلزون (اصل)

کرم نفیس (شوزا) زالو حلزون (اصل)

وزن: 60 گرم

بسته بندی:ظرف نفیس پلاستیکی/ جعبه چند لایه و نفیس مقوایی/ بروشور

فاقد مواد نگهدارنده و شیمیایی

ترکیبات: عصاره بزاق زالو، حلزون بدون صدف شمال کشور، میگو و چندماده معدنی

باعث استحکام پوست شده و الاستین موجود در عصاره مذکور خاصیت لاستیکی پوست را تقویت کرده و از افتادگی پوست جلوگیری میکند. کلاژن موجود در عصاره باعث تقویت سلول سازی پوست شده و همراه با لایه برداری ضعیف گیاهی...


قیمت: 120000 تومان

ضد لک٬ضد جوش٬سفید کننده٬شفاف کننده٬مرطوب کننده
ضد افتادگی پوست٬ضد چین و چروک و ترمیم کننده پوست

خواص عصاره حلزون و زالو:

باعث استحکام پوست شده و الاستین موجود در عصاره مذکور خاصیت لاستیکی پوست را تقویت کرده و از افتادگی پوست جلوگیری میکند. کلاژن موجود در عصاره باعث تقویت سلول سازی پوست شده و همراه با لایه برداری ضعیف گیاهی باعث تولید مداوم سلول های جدید میشود و در نتیجه عمل شفاف سازی و جوانسازی پوست را انجام میدهد. در طول مدت درمان چروکهای ظریف را همراه با ماساژ از بین برده و اثر بسزایی روی چروکهای عمیق دارد. مرطوب کننده و از بین برنده جوشهای صورت و عامل مهمی در جلوگیری از ترکهای دوران بارداری میباشد.     

تاریخچه تولید:    
این کرم اولین و تنها کرمی است که در ساخت آن از عصاره حلزون و زالوی طبی استفاده شده و کلیه مواد متشکله آن طبیعی می باشد. کرم های موجود در بازار که اخیرا  نیز در تلویزیون تبلیغ می شوند فقط حاوی 30% عصاره حلزون بوده و بقیه مواد متشکله آن همانند کرم های دیگر شیمیائی می باشد که با مطالعه قوطی آن متوجه این امر خواهید شد، در صورتی که در ساخت این کرم ارزشمند علاوه بر استفاده از عصاره حلزون، از عصاره و کنسانتره طبیعی زالوی طبی و چندین گیاه داروئی و مواد عالی معدنی نیز بهره گرفته شده است که تاثیر گذاری کرم را به جهت خاصیت های مشترک این دو موجود ذی قیمت و عصاره گیاهان بکار رفته در آن، چندین برابر کرده است.

این کرم پدیده ای نو در ساخت کرمهای دست سازطبیعی (معدنی- جانوری-گیاهی) می باشد. نتایج بسیار مطلوبی از درمان با اینکرم در طی مدت کوتاهی (به فاصله 15 روز پس از استفاده ) حاصل شده است که در درمان بسیاری از مشکلات پوستی( طی 6 سال اخیر ) موثر واقع شده است.

شرکت تولید کننده این محصول تنها شرکت پرورش و تکثیر زالوی طبی در ایران است که پس از تولید روغن زالوی طبی در ایران (جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مردان) و فروش بسیار موفق این محصول در کشور، اقدام به تولید این محصول کرده است. این محصول که حاصل چندین سال تحقیق و ماحصل تولید کرم های گوناگون جهت از بین بردن چروک و افتادگی پوست می باشد، با دقت بسیار و استفاده از عصاره های زالو، حلزون و چندین گیاه موثره می باشد که فرمول آن برگرفته از منابع طب سنتی ایران در داروسازی از جمله کتب درع الصحه و قرابادین کبیر عقیلی خراسانی می باشد. این کرم به پاس تحقیقات فراوان و آزمایشات زیاد همکارمان در بخش تولید شرکت به نام ایشان نامگذاری شده است.

برخی از فواید:

۱- سلولهای آسیب دیده پوست را حل میکند و باعث ایجاد سلولهای جدید و سالم میشود.
۲- باعث رشد و تکامل مولوکولهای کربوهیدراتی نگهدارنده آب در پوست میشود. در نتیجه باعث حفظ رطوبت و نرمی پوست میگردد.
۳- التهابات پوستی را کم میکند.
۴- با استفاده از این کرم سطح پوست شفاف و درخشان میشود.


فرآیند درمان با کرم حلزون و زالو:

براي درك بيشتر فرايند درمان نيازمند شناخت پايه اي ساختار پوست هستيم. پوست داراي سه لايه اصلي مي باشد:
- لايه ي بيروني پوست ( Epidermis )- لايه ي مياني ( Dermis )- لايه زيرين پوست ( Subcutis )
لايه ي بيروني در واقع پوست مرده است. اين لايه روزانه با سلولهاي جديد نوسازي مي شود.در واقع سلولهاي جديد در زير لايه اپيدرميس توليد مي شوند. در طي رشد، آنها سلولهاي بالايي را به سمت سطح تحت فشار قرار مي دهند تا جايي كه صاف و مسطح شده و بيشتر آبشان را از دست مي دهند. لايه ي درميس يك لايه ي نرم انعطاف پذير است كه رابط بافت پوستي است و 90% ضخامت پوست را تشكيل داده است. اين بخش شامل مواد اساسي ( بنيادين) است كه شامل اسيد mucopolysaccharides و ساير پروتئين هاست.اين شبكه متراكم، بافتهاي ايجاد شده از كلاژن و الاستين مي باشد. بافتهاي كلاژني، نيرو و استحكام به پوست مي دهند و بافتهاي الاستيني، الاستيسيته ي پوست را تامين مي كنند. با گذشت زمان كلاژن تخريب شده و باعث مي شود كه پوست نازك و ضعيف شود و الاستين كاهش پيدا كرده و باعث مي شود پوست چروكيده شود.لايه ي مياني بافت پوستي (Dermis) شامل سلولهاي ويژه مثل: اسيد Hyaluronic است كه آب را در پوست نگه ميدارد.اين سلولها رطوبت دهنده هاي اصلي پوست هستند.اسيد mucopolysaccharides نقش مهمي را در بازسازي بافت پوست ايفا مي كند، بدين طريق كه تاثير برانگيختگي بر سلولهاي لايه ي مياني دارد.لايه ي آخر تحتاني پوست ( Subcutis ) اساسا از چربي ساخته شده و وظيفه اش ايجاد عايق براي بدن است و هيچ نقشي دربازسازي بافت پوست ندارد.
ماده فعال کرم حلزون و زالو، مواد موجود در بزاق زالو و پوست حلزون است که مخفف کلمهMaterials per Saliva بوده و به اختصار MPS نامیده می شود.
MPS جهت توليد mucopolysaccharides است و اين ماده در روغن زالو شبيه درمان طبيعي mucopolysaccharides  در بدن است. تمايل پوست به درمان وابسته به حضور MPS در بافتهاست. تاثيرگذاري هرگونه كرم پوستي وابسته به جذب آنست و MPS در روغن زالو و پوست حلزون، با نفوذ به پوست بر لايه ي غشايي آن تاثير مي گذارد.

مشخصات

  • نوع کرم طبیعی
  • خواص روشن کـنـنـده پوست، لایـه بـردار، بـرطـرف کـنـنـده لـک، کـک و مـک، بـرطــرف‏کـنـنـده خـارش، بـرطـرف کـنـنـده انـواع جــوش، ضد قــارچ، بـرطــرف‏کـنـنـده تیـرگی هـای پوسـت و...
  • ترکیبات بزاق زالو، عصاره حلزون بدون صدف شمال ایران، عصاره میگو و چند ماده معدنی
  • روش مصرف طبق بروشور همراه کالا
  • بسته بندی جعبه نفیس، بروشور
  • وزن 60 گرم
  • برند شوزا
  • ماندگاری کالا 24 ماه
  • ویژگی ها اصلی- ارگانیک- تضمین بهترین کیفیت

نظرات کاربران

فاطمه رحیمی 94/12/04 23:22
ممنون از راهنمای خوبتون وتوضیح کامل در مورد کرم،من چند روزه از کرم استفاده میکنم کامل حس میکنم که پوست صورتم روشنتر شده،وکرم بوی خوبی داره وپوست را اصلا چرب نمیکنه وفوری به داخل پوست نفوذ میکنه،امیدوارم که تا تموم شدن کرم من هم نتیجه دلخواهم بگیرم

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای کرم نفیس (شوزا) زالو حلزون (اصل)

نظر بدهید

1 2 3 4 5