Top

درباره ما

امروزه خرید اینترنتی برای بسیاری از مردم آشناست و نیازی نیست از دلایل حضور در این کسب و کار بگوییم. فروشگاه اینترنتی طاها7 در سال 1392 با هدف عرضه مستقیم محصولات گروه ایران گیاه و شرکت فرامرز تاسیس گردید. اما به مرور و با توجه به نیاز مشتریان و مخاطبین، محصولات دیگری را نیز به مجموعه خود اضافه نمود. می دانیم که در گستره امروز فروش اینترنتی جایگاه کم و کوچکی داریم اما تمام سعیمان را می کنیم تا در همین جایگاه بهترین خدمات را به مشتریانمان ارایه کنیم و در مسیر پیشرفت و توسعه قدم بر داریم. شاید بزرگترین فرق فروشگاه طاها7 صداقت، مدارا، آرامش و مهربانی کارکنانش باشد که البته قضاوتش با شماست.

 

چرا نام فروشگاه طاها7 است؟

قدیمی ها، عقیده داشتند که هرکاری زمانی دارد، از هر مکانی نمی توان خرید کرد و... خلاصه هر کاری باید با شگون (خوش یمن) باشد! شاید باور پذیری این موضوع برای خیلی ها سخت باشد، اما واقعیت چیزی شبیه همین عقاید است. با این تفاوت که خوبی و بدی در وجود خود ماست. اگر وارد محیطی شویم که دوستش نداریم آنقدر آن را در وجودمان بد جلوه می دهیم که از آن متنفر می شویم و اگر وارد فضایی شویم که به نظرمان خوب برسد آنقدر آن را بزرگ می کنیم که فکر می کنیم فقط در آن فضا به آرامش می رسیم. با این مقدمه ما نیز وظیفه خود دانسته ایم که از ابتدا از ریزترین تا بزرگترین موضوعات این مهم را در نظر بگیریم و این شد که نام فروشگاه را به دلیل ارزش معنوی کلمه طاها و اسرار عدد هفت در نظام آفرینش طاها7 نام گذاری کردیم، تا رابطه طاها7 و مشتریانش، از آغاز آشنایی فقط یک تبادل مالی نباشد و همراه با ارزش های معنوی و حالی خوب شکل بگیرد. به امید آنکه عملکردمان معین این ارزش و حال خوب باشد.

 

نماد اعتماد الکترونیک

طاها7 در سال 93 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت شد. نمادی که ارتباط سالم و مطمئن میان مشتری و فروشگاه را تضمین می کند.

 

درگاه پرداخت بانک ملت

طاها7 در سال 93 طی قرار دادی با شرکت به پرداخت ملت، خدمات پرداخت آنلاین را در بستری امن و آسان برای مشتریانش فراهم نموده است.

 

فروشگاه عرضه کالا (به صورت حضوری)

طاها7 در سال 93 فروشگاهی را جهت حضور مشتریانی که دوست دارند از نزدیک محصولات را مشاهده و سپس خرید کنند، افتتاح نمود.