Top

روغن زالو و فواید آن

 

معرفی زالو و روغن زالو

 

زالو چیست ؟

زالو یکی از کرم های آبزیست که بیشتر ساکن آب های شیرین است .از این جانور برای زالو درمانی و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود .

از حدود 700 نوع زالویی که در دنیا کشف شده بهترین زالوها، زالوهایی هستند که اطراف دریای خزر زندگی می کنند.
زالوی خزر

هیچ یک از زالوهای دنیا به اندازۀ زالوهای دریای خزر اثر درمانی قوی ندارند؛ به دلیل زیادی آنزیم هیرودین موجود در بزاق دهان و انعطاف پذیری بیشتر نسبت به زالوهای دیگر که به نسبت توان مکش بیشتر خون را فراهم می کند.

 

روغن زالو چیست ؟

روغنی که از زالو به دست می آید به نام روغن علیق معروف بوده و تحقیقات نشان داده است روغن زالو می تواند موجب بزرگ شدن اندام های زنانه و مردانه شود . استعمال موضعی روغن زالو بر روی گونه ها ،لب ها ،آلت تناسلی مردانه ،سینه و باسن در زنان موجب حجیم شدن و بزرگ شدن آن ها می شود .این روغن کاملا طبیعی بوده و متخصصین طب سنتی آن را راهی طبیعی و بدون عارضه برای بزرگ نمودن اندام های ذکر شده دانسته اند .

شما می توانید با خرید روغن زالو بدون نیاز به جراحی قسمت هایی از بدنتان را که علاقمندید حجیم تر شوند بزرگ و حجیم کرده و بر جذابیت و زیبایی اندامتان بیفزایید .

 

فواید بی نظیر روغن زالو

روغن بزرگ کننده زالو ، یکی از بهترین و مطمئن ترین محصولات موجود در بازار است که تمامی بزرگان طب سنتی ایران و جهان آنرا تایید کرده اند. در بین روشهای حجم دهنده صنعتی و شیمیایی که امروزه رواج دارد ، بهترین و مطمئن ترین راه جهت رسیدن به هدف ، استفاده از محصولات طبیعی با درصد خلوص بالاست.روغن زالوی دارو و یا کرم آرایشی نیست. بلکه به دلیل استفاده از روشهای سنتی در تولید آن ، در گروه محصولات طب سنتی قرار دارد.

 

روش عملکرد و تاثیرگذاری روغن زالو چگونه است ؟

روغن زالو توسط پوست جذب می شود . بافتی که در اثر ماساژ تحریک شده و سلولهایی که آماده دریافت مواد مغذی هستند ، با جذب روغن شروع به سلول سازی و بافت سازی جدید کرده و این روند طی دوره درمان به غایت خود خواهد رسید. در نتیجه این بافت سازی ، در منطقه مورد نظر شاهد افزایش سایز و رشد خواهیم بود.

 

فواید استفاده از روغن زالو چیست ؟

از مهمترین فواید و خواص استفاده از روغن زالو اصل می توان موارد زیر را نام برد :


آقایان :

  • بزرگ کردن آ_ل_ت آقایان 
  • ایجاد نعوظ قوی تر
  • افزایش طول و قطر آ_ل_ت به مرور زمان
  • افزایش قدرت و کنترل جنسی
  • بازسازی و اصلاح بیش از ۶۰۰۰ مویرگ آ_ل_ت مردانه
  • افزایش گردش خون در عضو مورد نظر
  • بازسازی و اصلاح عروق

 

خانمها :

  • بزرگ کردن گونه ها
  • بزرگ کردن سینه
  • بزرگ کردن باسن

 

جهت آشنایی و خرید روغن زالو و انواع حجم دهنده طبیعی روی لینک زیر کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

روغن زالو خراطین مسمن اصل

 

طرز استفاده از روغن زالو

محل مورد نظر را به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید و پس از کمی سرخ شدن آن ، چند قطره روغن به اندازی کافی روی آن بریزید و ۳ تا ۵ دقیقه دیگر ماساژ دهید تا روغن زالوی کاملا جذب پوستتان شود. این عمل را به مدت ۳ ماه متوالی انجام دهید تا به نتایج مورد انتظار خود دست یابید.

 

دوره استفاده از روغن زالو چه مدت است ؟

این روغن در مدتی کمتر از ۳ ماه شما را به نتایج دلخواهتان می رساند.

در کتب طب سنتی نیز بر مصرف روزانه ۲ بار از این روغن تاکید شده است.

اولین نتایج روغن زالو پس از ۱۰ روز از شروع استفاده به وضوح قابل رویت خواهد بود.