Top
بسته کندش

بسته کندش

صابون و روغن کندش

راه حل مناسب پوست و مو

کندش یا ریشه کارزان که به آن کندس، کندشه و رقیقه نیز می گویند، گیاهی نسبتا کمیاب است که در مناطق خاصی رشد می کند. این گیاه در طب سنتی جهت درمان بسیاری از بیماری‏ها، به خصوص ریزش مو، پیسی و... توصیه موکد شده است. اثرات دارویی این گیاه می توانند تا 20 سال خواص خود را حفظ کنند.


قیمت: 50000 تومان

 گیاه کندش چیست؟
کندش یا ریشه کارزان که به آن کندس، کندشه و رقیقه نیز می گویند، گیاهی نسبتا کمیاب است که در مناطق خاصی رشد می کند. این گیاه در طب سنتی جهت درمان بسیاری از بیماری‏ها، به خصوص ریزش مو، پیسی و... توصیه موکد شده است. اثرات دارویی این گیاه می توانند تا 20 سال خواص خود را حفظ کنند.
 دوره مصرف صابون و روغن کندش معمولا هشت ماه است و حداقل دوره مصرف آن دو ماه می‏باشد. علت اینکه بیان می شود باید یک دوره هشت ماه مورد استفاده قرار گیرد بدین علت است که چنانچه کرک های مو، روی سر شما رشد کنند یا  عارضه پوستی برطرف گردد جهت تثبیت این تاثیر نیاز است استفاده ازاین بسته را تا 8 ماه ادامه دهند.

خواص:
رفع لک‏های سفید صورت و بدن( پیسی)، از بین برنده چین و چروک پوست(حتی پس از سه روز) اثرات آن مشاهده می‏گردد. ضد ریزش مو، شوره سر، تقویت کننده پیاز مو، از بین برنده مو خوره و شپش، کسانی که در اثر شیمی درمانی موهایشان می ریزد از این روغن و صابون می توانند منافع زیادی ببرند. همچنین: مسکن انواع دردهای عضلانی و مفصلی، واریس، پادرد و کمردرد، آرتروز، روماتیسم، درمان ورم شکستگی و ضرب خوردگی و...

روش مصرف:
مو : 5 ساعت پیش از حمام و یا شب ها بر روی قسمت مورد نظر به آرامی ماساژ داده شود و سپس در حمام با کف صابون کندش ماساژ داده، و آبکشی نمایید.
*حداقل مدت استفاده از روغن کندش دو ماه است که بعد از دو ماه چنانچه با پوست شما سازگار باشد آنگاه می‏توانید کرک های مو که خیلی ریز هستند را بر روی پوست سر خود مشاهده کنید.
*چنانچه گرم مزاج هستید روغن کندش را سه بار در هفته و چنانچه سرد مزاج هستید تا 5 بار در هفته می‏توانید از روغن کندش استفاده نمایید.
 * طبیعت کندش گرم است و چنانچه گرم مزاج هستید از این روغن هفته ای سه بار بیشتر استفاده نکنید و همچنین در صورتی که ریزش موی شما بر اثر گرما یا صفرا می باشد لازم است ابتدا بیماری خود را درمان کنید.
*برای مشاهده تاثیر تمام روغن های گیاهی باید آن ها را 70 تا 90 روز مداوم استفاده کرد. بهتر است روغن ها را شب ها روی سر گذاشت و صبح شستشو داد زیرا مدت زمان مجاورت روغن با پوست و مو باید حداقل 5 یا 6 ساعت باشد تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

پوست:
صورت:یک روز در میان، یک بار در روز صورت را با چند قطره ماساژ داده و بعد از یک ساعت  با صابون کندش بشویید.
بدن: یک روز در میان، یک بار بعد از حمام، بدن را ماساژ دهید و بعد از ساعاتی با کف صابون کندش مجددا بدن را ماساز داده و آب کشی نمایید.
پیسی: هرروز، یک بارموضع را ماساژ دهید و بعد از ساعاتی با کف صابون کندش مجدداموضع را ماساژ داده و آب کشی نمایید. سپس با کرم نفیس یا شوزا موضع را ماساژ دهید.

تسکین درد: قبل خواب، محل درد را 15 دقیقه ماساژ دهید و صبح با کف صابون کندش بشویید.

مشخصات

  • نوع صابون و روغن
  • خواص ضد ریزش مو / احیای پوست
  • ترکیبات روغن کندش با کیفیت بالا، روغن آمله، روغن حنا، روغن چریش، روغن پیازعنصلی، چربی شیر شتر، روغن کوهان شتر، روغن نارگیل و...
  • روش مصرف طبق بروشور همراه کالا
  • بسته بندی جعبه نفیس، بروشور
  • وزن 20 میل و 100 گرم
  • برند ایران گیاه
  • ماندگاری کالا 24 ماه
  • ویژگی ها اصلی- ارگانیک- تضمین بهترین کیفیت

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بسته کندش

نظر بدهید

1 2 3 4 5