Top
روغن دنبه شهمیرزادی (بدون بو)
قیمت: 27000 تومان

روغن دنبه شهمیرزادی (بدون بو)

وزن:550 گرم خالص

ظرف: شیشه ای(وکیوم شده)

ترکیبات: دنبه تازه گوسفندی، ماست محلی و...

برند: ایران گیاه

آخرین تحقیقات علمی دنیا نشان می دهد که اسید آراشیدونیک روغنهای حیوانی سبب افزایش HDL و کاهش LDL می شود. از نظر طب اسلامی وطب سنتی خواص روغن حیوانی بیشمار است. از آن جمله می توان به...

روغن دنبه ( شهمیرزادی بی بو )

روغن دنبه شهمیرزادی (بدون بو)

مناسب برای غذاهای پختنی و سرخ کردنی

طبیعت گرم، ضد پف بدن، زیبا کننده، مقوی اعصاب و ضد افسردگی

نرم کننده ای فوق العاده برای پوست دست و بدن

خوش طعم و لذت بخش

تهیه شده از دنبه تازه گوسفند به صورت کاملا بهداشتی و سنتی با روشی منحصر به مردم شهمیرزاد، در ظرف مسی.

بسته بندی: ظرف شیشه ای

وزن: 550 گرم

قیمت: 27000تومان

بیشتر بدانید:

آخرین تحقیقات علمی دنیا نشان می دهد که اسید آراشیدونیک روغنهای حیوانی سبب افزایش HDL و کاهش LDL می شود. از نظر طب اسلامی وطب سنتی خواص روغن حیوانی بیشمار است. از آن جمله می توان به استخوانسازی. کاهش غلظت خون. کاهش چربیهای زاید شکم. شادابی و سفیدی پوست و سم زدایی از بدن اشاره کرد. تغذیه ی سلولهای خود عضله ی قلب از اسیدهای چرب است که تنها در روغن حیوانی به وفور یافت میشود. یکی از ارکان طول عمر وجوانی پایدار از نظر طب سنتی مصرف مداوم روغن حیوانی است.
به فرموده پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم سن انسان که به پنجاه سال رسید سزاوار نیست که شب را روز کند و شکمش از روغن گاو خالی باشد. (البته مصرف روغن گاو برای جوانان هم بسیار مفید میباشد و مقصود از این سخن ضرورت مصرف این روغن برای کهنسالان میباشد)
امام صادق (ع) فرمود: به همان اندازه که روغن حیوانی مصرف میشود. به همان اندازه چربی از بدن شما دفع می شود (یا می سوزد) یکی از بهترین درمانهای چاقی مصرف مداوم روغن حیوانی با غذاهاست.
جایگزین روغن حیوانی . روغن زیتون، کره حیوانی اصلی، روغن دنبه، روغن کنجد و روغن هسته انگور است.

اگر احیانا دچار مشکلات خونی مانند قند خون، فشار خون، چربی خون و این قبیل بیماریها هستید مصرف روغن و کره گاوی را به مقدار کم به شما توصیه میکنیم...

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای روغن دنبه شهمیرزادی (بدون بو)

نظر بدهید

1 2 3 4 5