Top

روغن زالو اصل

روغن زالو و خراطین از داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی های مردان و بزرگ کردن اعضای مورد نظر در بانوان است. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتاب های متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا، مفرح القلوب حکیم ارزانی، درع الصحه تهرانی، گنجینه الاسرار شیرازی و... آمده است. درمان با این روغن ذی قیمت، بیمار را از هر نوع درمان دیگری بی نیاز کرده و هیچ عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

 

جهت آشنایی و خرید روغن زالو و انواع حجم دهنده طبیعی روی لینک زیر کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

روغن زالو خراطین مسمن اصلروغن زالو چیست؟
روغن زالو در حقیقت عصاره بزاق زالو  و چند روغن گیاهی موثر می باشد. ماده ای در بزاق زالو وجود دارد به نام (mps) که این ماده سياليت خون را در محيط مورد نظر افزايش مي دهد؛ بازسازي بافت را از طريق افزايش كلاژن و الاستين در لايه ي مياني ارتقاء مي بخشد؛ ظرفيت مرطوب سازي پوست را با افزايش اسيد Hyaluronic بهبود مي بخشد و  جذب كبود شدگي را بيشتر مي كند، تورم و التهاب را كاهش مي دهد.
به زبان ساده ام پی اس موجود در بزاق زالو ماده ای است که پوست انسان برای بازسازی و بهبود به آن نیاز دارد و موجب حجم دهی در بافت هایی از پوست می شود که استعداد بیشتری برای این منظور دارند، مانند صورت، لب، سینه، و... ضمن اینکه تاثیر بسیار خوبی در افزایش حجم عضلات ورزشکارانی دارد که به بدنسازی مشغولند.


طول درمان:
حداقل دو تا سه ماه می بایست یکی  به صورت مرتب، روزانه دو نوبت به موضع مورد نظرتان به خوبی مالش دهید.

میزان لازم:
برای لب طی مدت درمان به 60 میلی گرم نیاز دارید.
برای صورت به 100میلی گرم نیاز دارید.
برای سینه  به 120 میلی گرم نیاز دارید.
برای باسن  به 240 میلی گرم نیاز دارید.
برای (آقایان) به 120 میلی گرم نیازدارید.

روش مصرف:
نحوه مصرف روغن به صورت تفصیلی در بروشورموجود در بسته بندی‏ آمده است. اما به صورت کلی می بایست روزانه دو مرتبه بر روی موضع ماساژ داده شود تا کاملا جذب شود. و بعد از یک ساعت حتما با آب ولرم موضع را شستشو داد.

موارد مصرف:
حجم دهنده اعضای بدن( خانم ها و آقایان)، افزایش حجم عضلات ورزشکاران، به خصوص بدنسازان، موثر در رفع رگ به رگ شدگی، از بهترین روغن ها برای ماساژ، جوانسازی پوست، از بین بردن لک ها و شفافیت پوست و...