Top
سویق گندم
قیمت: 8500 تومان

سویق گندم

سویق گندم

وزن: 500 گرم

بسته بندی: ظرف درب دار پلاستیکی+بروشور راهنما

ماندگاری: 12ماه

برند: ایران گیاه

سویق دارای خواص بسیار زیادی می باشد و از دیرباز حتی در روایات معصومین علیهم السلام هم مورد تاکید بسیار زیادی قرار گرفته است و آن رادرمان هفتاد نوع بیماری خوانده اند از جمله فواید این محصول می توان به پایین آوردن قند خون، فشار خون، چربی خون و پاکسازی بدن از سموم ، وکاهش حرارت بدن و رفع تشنگی و… اشاره نمود.

سویق گندم

خواص وخاصیت های سویق گنــدم :

۱- درمان کننــده قطعی وریشه ای انواع یبوست

۲- کمک به درمان بیماری های گوارشی

۳- ارزش غذایی بسیـار بالا

۴- کمک به تقویت قوای جسمانی و رشد استخوان

۵- تقویت کننــده معده و کمک کننــده به هضم غذا

۶- پاکسازی و دفع سموم و رسوبات از بدن

۷- بهبود دهنده بی نظیر وپایین آورنده قند خون

 

روش مصرف:

به بروشور همراه کالا مراجعه کنید.

 

روایاتی در مورد خواص سویق :

ابوهاشم جعفری گفت: نزد امام رضا (علیه السلام) بودم که بسیار تشنه شدم ولی از شکوه و جلال حضرت نتوانستم درخواست آب کنم. حضرت، درخواست آب کرد و جرعه ای از آن نوشید.سپس حضرت فرمود: ای اباهاشم! بنوش که سرد و گواراست. پس از آن آب نوشیدم ولی دوباره تشنه شدم.حضرت نگاهی به خدمتکار انداخت و فرمود: شربتی از آب و سویق و شکر بیاور! سپس به او فرمود: سویق و شکر را اندکی مرطوب کن و بیاور!و سپس فرمود: ای اباهاشم! بنوش که رفع عطش می‌کند.

علی بن سلیمان گفت: نزد امام رضا (علیه السلام) مشغول خوردن کله پاچه بودیم که حضرت سویق خواست. گفتم: من سیر شده‌ام.حضرت فرمود: مقداری کمی از سویق، کله پاچه را هضم می‌کند و دوای آن می‌باشد.

ابراهیم بن بسطام به نقل از مردی مروی گفت: امام رضا (علیه السلام) فردی را نزد من فرستاد و سویق خواست. مقداری سویق مرطوب برای ایشان فرستادیم. حضرت آن را نزد من برگرداند و فرمود: هرگاه ناشتا، سویق خشک خورده شود حرارت بدن و تلخه زرداب را کم می‌کند و هرگاه مرطوب باشد چنین تاثیری نخواهد داشت.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای سویق گندم

نظر بدهید

1 2 3 4 5