Top
روغن اسطوخودوس

روغن اسطوخودوس

20 میل

مالشی

کیفیت بالا

روغن اسطوخودوس حاوی بیش از ۱۵۰ ترکیب فعال بوده و همچنین دارای خواص ضد التهابی، ضد قارچی، ضد میکروبی، ضد اسپاسم، ضد باکتری، ضد درد و آرام بخش می باشد.


قیمت: 10000 تومان

روغن اسطوخودوس حاوی بیش از ۱۵۰ ترکیب فعال بوده و همچنین دارای خواص ضد التهابی، ضد قارچی، ضد میکروبی، ضد اسپاسم، ضد باکتری، ضد درد و آرام بخش می باشد.

خواص و روش مصرف:

تسکین سردرد: اگر به طور مرتب از سردردهای‌ تنشی‌ یا میگرن رنج می برید، روغن اسطوخودوس می تواند یک جایگزین طبیعی برای داروهای ضد درد باشد. روغن اسطوخودوس دارای خواص ضد درد و ضد التهابی است که به کاهش درد کمک می کند. به علاوه، عضلات سفتکه اغلب موجب سردرد می شوند را شل می کند.
برای تسکین سریع سردرد، چند قطره از روغن اسطـوخودوس را روی یک دستمال ریخته و بوی آن را استنشاق کنید.

درمان عفونت های قارچی: روغن اسطـوخودوس یک درمان موثر برای مبارزه با عفونت های قارچی است.
۱. چند قطره از اسانس اسطوخودوس را با یک قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط کنید.
۲. محلول را با استفاده از یک تکه پنبه روی محل مورد نظر بمالید.
۳. پس از حداقل ۳۰ دقیقه، آن را با آب ولرم بشوئید و کاملاً خشک کنید.
۴. این کار را ۲ بار در روز تکرار کنیدتا زمانی که به طور کامل از شر عفونت خلاص شوید.

درمان مشکلات تنفسی: از روغن اسطوخودوس می توان برای کاهش مشکلات تنفسی نیز استفاده کرد. خواص ضد التهابی آن همچنین می تواند به تقویت توانایی تان برای جلوگیری از حملات آسم کمک کند.
 ۵ یا ۶ قطره از روغن اسطوخودوس را با ۲ قاشق غذاخوری روغن حامل، مثل روغن جوجوبا یا روغن زیتون، مخلوط کنید و آن را به آرامی بر روی قفسه سینه تان مالش دهید. این کار را روزانه ۲ بار به مدت چند روز انجام دهید.

تسکین درد: روغن اسطوخودوس دارای خواص ضد درد و ضد التهابی می باشد که می تواند به کاهش درد، تورم و التهاب کمک کند. از آن می توانید برای درمان درد عضلات، درد ساق پا، درد مفاصل و حتی کمر درد استفاده کنید.
یک ماساژ منظم با روغن زیتون مخلوط شده با چند قطره روغن اسطوخودوس می تواند درد مفاصل و عضلات را تسکین دهد.
 برای کاهش درد، چند قطره از روغن اسطوخودوس را در وان آب گرم ریخته و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در آن غوطه ور شوید.

درمان عفونت استاف: عفونت استاف ناشی از باکتری استافیلوکوک را می توان با روغن اسطوخودوس درمان کرد، و این به دلیل خواص ضد میکروبی و ضدالتهابی قوی موجود در آن است.
باکتری استافیلوکوک می تواند باعث ایجاد تعدادی از مشکلات پوستی از جمله کورک، زرد زخم و سلولیت شود.
۲ یا ۳  قطره از روغن اسطوخودوس را روی گوش پاک کن ریخته و به آرامی بر روی محل مورد نظر بمالید. بگزارید به مدت ۳۰ دقیقه بماند و سپس آن را بشوئید. این کار را روزانه ۲ بار به مدت چند روز انجام دهید.
    یا اینکه چند قطره از روغن اسطوخودوس را با ۱ قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا مخلوط کرده و بر روی محل مورد نظر بمالید. بگزارید به مدت ۱ ساعت بماند. سپس با آب ولرم بشوئید. این کار را روزانه ۲ بار به مدت چند روز انجام دهید.

دفع حشرات: روغن اسطوخودوس به عنوان یک دفع کننده طبیعی حشرات عمل می کند که به دور نگه داشتن حشراتی مثل کک، پشه، سوسک سیاه، بید و مگس کمک می کند. برای جلوگیری از حشرات، قبل از خارج شدن از خانه چند قطره از روغن اسطوخودوس را بر روی نقاط نبض خود بمالید. قبل از اینکه این روغن را به طور مستقیم بر روی پوستتان استفاده کنید، یک تست حساسیت، برای اطمینان از اینکه مناسب پوستتان است، انجام دهید. اگر باعث تحریک پوست شود، چند قطره از روغن اسطوخودوس را با یک روغن حامل مثل روغن آفتابگردان مخلوط کرده و به آرامی بر روی پوستتان مالش دهید.
 حتی می توانید برای دور نگه داشتن حشرات و بید ها، چند قطره از روغن اسطوخودوس را روی یک تکه پنبه بریزید و آنرا در کمد و یا کشو هایتان بگزارید.

کمک به رشد مجدد مو (طاسی منطقه‌ای): آلوپسی آره اتا یا طاسی منطقه ای یک بیماری خود ایمنی است که باعث ریزش قسمتی از موی سر می شود و این بیماری را می توان با روغن اسطوخودوس درمان کرد.
۱. چند قطره از اسطوخودوس را با ۲ قاشق غذاخوری روغن جوجوبا و یا هر روغن حامل دیگری مخلوط کنید.
۲. روزانه به مدت چند ماه پوست سرتان را با آن ماساژ دهید تا اینکه شاهد رشد مجدد مویتان شوید.

توجه: هر چند روغن اسطوخودوس برای استفاده بر روی پوست مناسب و بی خطر است، ولی همیشه برای اطمینان از رد کردن احتمال واکنش های آلرژیک، یک تست حساسیت انجام دهید. همچنین قبل از استفاده از این روغن در دوران بارداری با دکتر خود مشورت کنید.

مشخصات

  • نوع روغن گیاهی مالشی
  • خواص روغن اسطوخودوس حاوی بیش از ۱۵۰ ترکیب فعال بوده و همچنین دارای خواص ضد التهابی، ضد قارچی، ضد میکروبی، ضد اسپاسم، ضد باکتری، ضد درد و آرام بخش می باشد.
  • ترکیبات اسطوخودوس
  • روش مصرف طبق بروشور همراه کالا
  • بسته بندی جعبه نفیس، بروشور
  • وزن 20میل
  • برند ایران گیاه
  • ماندگاری کالا 24 ماه
  • ویژگی ها اصلی- ارگانیک- تضمین بهترین کیفیت

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای روغن اسطوخودوس

نظر بدهید

1 2 3 4 5