Top
روغن شتر مرغ (خالص)

روغن شتر مرغ (خالص)

ایرانیان و رومی های باستان از روغن شتر مرغ به دو منظور زیبایی و دارویی در درمان زخم، سوختگی استفاده می کردند. مطالعات و تحقیقات بر روی روغن شتر مرغ اثبات کرده است که این روغن جهت کاهش التهاب،درد،التیام بازسازی پوست بسیار مفید است. روغن شتر مرغ به علت دارا بودن...

   شادابی و شفافیت پوست صورت و بدن
   از بین بردن لک های پوست صورت و بدن
   خاصیت ضد چروکی و جوانسازی پوست
   از بین بردن سیاهی دور چشم و زیر بغل
   تسکین و کاهش دردهای عضلانی
   التیام زخم ها و جای سوختگی ها
   بهترین روغن برای ماساژ و برطرف شدن رگ به رگ شدگی


بزودی


امروزه به ‏خاطر شناخت بیش از پیش خواص روغن شترمرغ، استفاده از آن برای درمان و شفابخشی، بسیار افزایش یافته است. روغن شترمرغ دارای مزایای فراوانی از جمله شادابی پوست صورت، جوانسازی، خاصیت ضد چروک، درمان لک ها و جوش های صورت و بدن و خاصیت التیام بخشی زخم ها و به‏خصوص سوختگی ها می‏باشد.

   شادابی و شفافیت پوست صورت و بدن
   از بین بردن لک های پوست صورت و بدن
   خاصیت ضد چروکی و جوانسازی پوست
   از بین بردن سیاهی دور چشم و زیر بغل
   تسکین و کاهش دردهای عضلانی
   التیام زخم ها و جای سوختگی ها
   بهترین روغن برای ماساژ و برطرف شدن رگ به رگ شدگی

درصورتی که از روغن شترمرغ اصل، برای مدت طولانی بر روی پوست استفاده شود می توان نتایج آن را در شاداب سازی پوست و جوانسازی پوست صورت به وضوح مشاهده کرد. روغن شترمرغ یک مرطوب کننده ایده آل است و بهتر است که خانمها از آن بجای مرطوب کننده استفاده کنند تا از پیری زودرس جلوگیری کرده و چهره ای بشاش و شاداب داشته باشند.
به خاطر شباهت سلول های شترمرغ به سلول های بدن انسان ، و دارا بودن مقادیر فراوانی امگا3 ، امگا6 و امگا9 و همچنین بخاطر فراوانی آنتی اکسیدان‏ها در روغن شترمرغ اصل،و خاصیت شفابخشی آن، بشر در طول تاریخ از روغن شترمرغ برای التیام بخشی زخم ها و بر طرف کردن جای سوختگی ها از آن استفاده کرده است.

روغن شترمرغ اصل بای ارای چه خصوصیاتی باشد؟
حتما از روغن شترمرغی برای پوست صورت خود استفاده نمایید که صد درصد خالص و با کیفیت باشد. زیرا امروزه به‏خاطر تقاضای روز افزون از این ماده شفابخش، انواع تقلبی و بی کیفیت آن حتی با قیمت‏های بسیار گران، به فراوانی در بازار عرضه شود.
روغن شترمرغ باید خصوصیات زیر را داشته باشد
رنگ روشن و مایل به سفید
بدون هیچ گونه افزودنی(رنگ، اسانس و...)
در هنگام روغن گیری بیشتر از 50 درجه حرارت ندیده باشد.


روش مصـرف
درمان جوش های صورت و بدن
برای درمان جوش های صورت و بدن  ابتدا قسمت مورد نظر را با آب گرم و صابون شستشو داده ، سس با روغن شترمرغ ماساژ دهید . روغن شترمرغ در درمان جوش های صورت و بدن بسیار موثر است.

درمان لک ها، خارش های پوستی
قبل از استفاده از روغن شترمرغ ، ابتدا باید دست و صورت خود را با آب گرم و صابون شستشو دهید . در صورتی که برای این کار از صابون شترمرغ  یا صابون شیر شتر یا صابون نمک دریا استفاده نمایید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت ولی اگر چنین صابون هایی را در دسترس ندارید بهتر است از صابون های سنتی استفاده نمایید.پس از شستشوی دست و صورت با صابون ، مقداری از روغن شترمرغ اصل و خالص را بر روی کف دست ریخته و به صورت خود بمالید و 5 دقیقه ماساژ دهید . باید اطلاع داشته باشید که روغن شترمرغ اصل به خوبی جذب پوست می شود و با این کار روند کمک به سلول‏های پوستی را آغاز می‏کند.
روزی دو مرتبه این کار را تکرار نمایید به شما توصیه می کنیم که به ‏جای استفاده از انواع کرم های مرطوب کننده، از روغن شترمرغ اصل استفاده نمایید زیرا روغن شترمرغ مرطوب کننده بسیار خوبی است و علاوه بر خاصیت ضدآفتاب بدن، پوست شما را مرطوب نگاه دارد.

درمان دردهای عضلانی
از روغن شترمرغ می توانید برای درمان دردهای عضلانی و آرتروز هم استفاده نمایید. به این صورت که مقداری از روغن شترمرغ را بر روی بخش مورد نظر ریخته و چندین دقیقه ماساژ دهید تا روغن به ‏خوبی جذب پوست شودسپس آن قسمت را با پارچه گرمی ببندید و گرم نگاه دارید.

مشخصات

  • نوع روغن ماساژ
  • خواص شادابی و شفافیت پوست صورت و بدن از بین بردن لک های پوست صورت و بدن خاصیت ضد چروکی و جوانسازی پوست از بین بردن سیاهی دور چشم و زیر بغل تسکین و کاهش دردهای عضلانی التیام زخم ها و جای سوختگی ها بهترین روغن برای ماساژ و برطرف شدن رگ به رگ شدگی
  • ترکیبات روغن شترمرغ خالص
  • روش مصرف طبق بروشور همراه کالا
  • بسته بندی جعبه نفیس، بروشور
  • وزن 60 گرم
  • برند ایران گیاه
  • ماندگاری کالا 24 ماه
  • ویژگی ها اصلی- ارگانیک- تضمین بهترین کیفیت

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای روغن شتر مرغ (خالص)

نظر بدهید

1 2 3 4 5